Lajmet e fundit

Nuk Janë Parë Më Bashkë, Çfarë Ka Ndodhur Mes Saj Dhe Çiljetës? Ingrit Gjoni I Thotë Të Gjitha

Advertisement

Në media është përfolur shpesh se Çiljeta dhe Ingrit Gjoni nuk janë më mikesha të ngushta si dikur që bënin namin. Kjo pasi ato nuk janë parë prej kohësh bashkë.

Mirëpo, si qëndron e vërteta? Ingriti ishte së fundmi e ftuar në rubrikën “Në fermë”, në “E Diell”, ku foli rreth raportit me këngëtaren. Ajo tha se shoqëria e saj me Çiljetën mbetet e paprekur që 20 vite.
Shtyp hapesiren rek.lamuese lexo lajmin te plote

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

“Ne kemi marrëdhënie shumë të mira. Rezultoi shoqe shumë e mirë 20 vjet, prandaj e mbaj akoma me fanatizëm shoqërinë. Çiljeta është si shpirt dhe bëhemi për të nxjerrë kalamanjtë”, u shpreh Ingriti.
Shtyp hapesiren rek.lamuese lexo lajmin te plote

Advertisement

Advertisement