Lajmet e fundit

Ajo Del Edhe Me Burrin Edhe Me Dashnorin, Ja Përse Aurela Gaçe I Çudit Të Gjithë: Labe Jo Shaka…FOTO

Advertisement

Gjithmonë në qendër të vëmendjes… e kush tjetër përveç Aurela Gaçes? Këngëtarja e dashur për publikun është kujdesur gjithmonë për të ruajtur detaje nga jeta private, e për të mos i ndarë ato me të gjithë… por duket se kësaj here është “tradhtuar” nga të dashurit e saj.

E pranoj hapur, në dasmë kam edhe burrin, edhe dashnorin”, këngëtarja shqiptare shtang të ftuarit (video)
Këngëtari Dashnor Diko, koleg me Aurelën dhe miq prej vitesh bashkë, ka ndarë disa momente në rrjetet sociale nga një drekë e përbashkët e këngëtares në një restorant në Tiranë, por jo vetëm.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement

Krah Aurelës shohim të shoqin e saj, Skerdin, i c ili gjithë është “mbajtur” në hije nga këngëtarja. Këngëtarja nuk i ka kursyer batutat në të shkuarën ku sa herë që është shfaqur me Dashnor Dikon, ka thënë me humor se Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

“…Për atë dashnorin që më pyet mua ky… Ai është i imi, është i yti, është i të gjithë neve. Dashnorin e kam lënë në shtëpinë e tij. Ai është Dashnor Diko.’,-shprehej më parë Aurela në “Xing me Ermalin”…

Advertisement