Lajmet e fundit

Foto/ Berishës Meriton T’ja Lash Këmbët Me Flori: Armina Mevlani Flet Për Marrëdhënien E Saj Me Vjehrrin…

 

Njëra prej të ftuarve natën e sotme përballë pyetjeve të fëmijëve në emisionin ‘Në kurthin e Piter Panit’, ishte blogerja e njohur Armina Mevlani.

 

Ajo dhe Shkëlzeni janë çifti që po komentohen shumë së fundmi në media, pasi ndjekësit e tyre po presin me padurim martesën për të cilën çifti ka treguar se do të vijë shumë shpejt.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per tu shfaqur pamjet ekskluzive↓↓ artikulli vazhdon…

 

E pyetur nga moderatorja e programit, Alketa Vejsiu, se si Armina ndihej në një familje tropojane, ajo tregoi se ishte shumë me fat: “Shumë e lumtur që jam pjesë familjes, është një familje shumë tradicionale dhe e ngrohtë. Shkoj çdo fundjavë, ka shumë dashuri dhe bëjnë gatime shumë të mira, ndihem shumë me fat”.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per tu shfaqur pamjet ekskluzive↓↓ artikulli vazhdon..

 

Megjithatë Armina nuk i shpëtoi pyetjeve thumbuesve të fëmijëve çapkënë të programit. Njëri prej tyre e pyeti se si ja lan Armina këmbët ‘xhaxhi Berishës’?
“Me flori e meriton t’ia lash”- u shpreh ajo.