Lajmet e fundit

Ka Nje Djale Me Te! Prezantuesja e njohur Bora Zemani Tregon Hapur Sekretet: ‘Kjo Është Arsyeja Që U Ndava Nga ish i Dashuri im Vini’

Advertisement

Të gjithë ata që e kanë njohur nga ekrani Bora Zemanin dhe Vin Velin, pa dyshim që e kanë konsideruar si një prej çifteve më të simpatike të showbiz-it. Por, për fat të keq, Megjithëse nuk kanë qenë zyrtarisht të martuar, Bora dhe Vini pas shumë viteve bashkë, jane ndare tashme prej 2 vitesh.

Prindërit e Arborit, i cili para pak kohësh festuar ditëlindjen e tij të 5-të, megjithëse si fillim e mohuan krizën në çift, “luajtën” me publikun herë duke lënë të kuptoh et se janë bashkë e herë sikur janë të ndarë, më në fund kanë konfirmuar lajmin e ndarjes përfundimtare.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement

Bora tha se nuk ka qenë asnjëherë e martuar dhe se thjesht ka patur një lidhje dashurie me Vinin, një lidhje të cilës i ka ardhur fundi.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…↓↓ artikulli vazhdon…

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

E nga cmuar , Bora ka mohuar kategorikisht zërat për një tr adhëti të mundshme mes tyre, si dhe ka sqaruar se vazhdon të ketë një marrëdhë nie korrekte me babain e djalit të saj, por që nuk janë miq. Bukuroshja e ekranit të vogël ka sqaruar po ashtu se nuk ia kanë shpjeguar akoma ndarjen Arborit pasi është ende i vogël…

Advertisement
Advertisement