Lajmet e fundit

Nuk Janë Vetëm Aktorë Humori. Mbrapa Shpatullave Të Tyre Janë Politikanët Më Të Fuqishëm

Advertisement

Aktrimi dhe politika, çfarë mund t’i bëjë bashkë të dyja? Aktorët tanë të humorit duket se janë mjaft të angazhuar që tju shërbejnë politikanëve tanë.

Por kush janë aktorët që e kanë shprehur hapur që janë pjesë e angazhimeve politike. Albeu.com ju sjell më poshtë disa nga emrat më të njohur.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

E nisim me Erion Isai i cili u angazhua me Partinë Socialiste edhe gjatë fushatës së fundit elektorale duke u shfaqur së bashku me Elisa Spiropalin gjatë takimeve në zonën e Ersekës. Duket se ai nga këto angazhime ka fituar një post. Atë të drejtorit të ri të teatrit.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

Vazhdojmë më tëj me mikun e tij Bes Kallakun. Besi ka kohë që merret me angazhimet e Lsi-së.
Listës i bashkohet Gaz Paja. Aktori duket se është duke e mbështetur hap pas hapi kryebashkiakun Erion Veliaj.

Nuk ngelet mbrapa as Ermal Mamaqi, i cili është antar i PD.
Dhe së fundmi është Julian Deda. Aktori i njohur Julian Deda, njëkohësisht koordinator i PD-së, ai herë pas here vihet kundra Ramës.

Advertisement