Lajmet e fundit

”Thoja U Mërzit Që Linda Vajzë”/ Arjola Prek, Mes Lotësh: Ma Tregoi Shoqja Se Burri Im Flinte Me Të Tjera

Advertisement

Prova javore ka vijuar për dyshen e banorëve të ”Big Brother Vip”, Ilir dhe Arjola. Radhën për të rrëfyer diçka e ka pikërisht Arjola, së cilës iu desh të ndantë për Ilirin dhe publikun tradhtinë nga ish-partneri i saj.

Ajo tha se e kishte mësuar këtë gjë nga një mikesha e saj por vetëm pas disa kohësh mundi ta besonte vërtet.‘’ Nuk mund ta besoja që personi që po më lutej mua të mos e tra dhtoja, më tra dhton vetë’’,- tha ajo.

Advertisement

Më tej aktorja tregoi se e kishte falur këtë veprim për 6 vite por gjërat sa vinin dhe përkeqësoheshin.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

‘’Në fillim mendova se ishte mërzitur për faktin se fëmija i parë na doli vajzë dhe për këtë arsye tentova edhe dy shtatzënitë e tjera. Por ishte e kotë’’,- shtoi ajo.

Advertisement
Advertisement