Lajmet e fundit

”U Fute Dhe Në Politikë Të Bleu Veliaj?” Flet Aktori I Njohur: Unë E Kam Mik Atë….

Advertisement

Ditët e fundit është përfolur që aktori Rezart Veleshnja ka marrë ofertë nga kryebashkiaku Erion Veliaj për t’u bërë pjesë e ekipit të tij.

Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Ku dyshim erdhu kur aktori publikoi dhe një foto në Instagram me Veliajn duke shkruar: “Pema me kokrra gjuhet…Miqtë e vjetër nuk harrohen e gjejnë kohën për t’u takuar!” DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

Advertisement

I pyetur mëngjesin e sotëm në “Wake Up” se cilat janë planet e tij në politikë, Rezarti u përgjigj:DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

“Ne kemi pak a shumë të njëjtën moshë dhe foton unë e kam hedhur vetë, sepse e kam shok, por duke qenë se e kam shok më ke parë pranë ndonjë fushatë?

E kam mik Erion Veliaj dhe nuk kam thënë asnjëherë që Erioni ka bërë këtë apo atë. Po të më bënin ofertë për kryetar bashkie unë nuk do pranoja.

Advertisement
Advertisement