Lajmet e fundit

Zbulohet Arsyeja Se Përse Sopraneja Inva Mula Dhe Ethem Ramadani I Dhanë Fund Martesës Së Tyre 11 Vjeçare…

Advertisement

Ditën e djeshme u mësua se Inva Mula dhe bashkëshorti i saj Ethem Ramadani i kanë dhënë fund martesës së tyre 11-vjeçare. Ky lajm u bë i ditur nga “Panorama” të cilët kanë zbuluar se çifti kishte probleme prej vitesh.

Sipas “Panoramaplus”, Ethemi është larguar nga ndërtesa e përbashkët ku çifti jetonte, në një zonë rezidenciale të qytetit të Tiranës.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement

Është zbuluar se krizat mes tyre kanë nisur për çështje ekonomike, pasi asnjëri prej të dyve nuk merr shumën që dikur fitonin në fillimet e njohjes së tyre.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

Çifti janë prindër të një vajze dhe përfliteshin prej 2 muajsh për ndarjen e tyre…

Advertisement
Advertisement