Lajmet e fundit

A Mendon Të Martohet Sërish? Kjo Është Përgjigjja E Monikës

Advertisement

A mendon të martohet sërish? Kjo është përgjigjja e Monikës

Gjatë spektaklit të së premtes, Monika rrëfeu për publikun dhe banorët momentet më të rëndësishme të jetës së saj. Ajo tregoi për prangosjen e babait, rebelimin e shpeshtë ndaj prindërve, filmin e parë, martesën, ardhjen në jetë të fëmijës edhe divorcin.

Kështu, gjatë një bisede ditën e sotme banorët e kanë pyetur nëse ka menduar një martesë të dytë. Aktorja iu përgjigj kësaj pyetje me një pyetje tjetër retorike: “Më thuaj ti, a e mendoj unë një martesë të dytë? Mendon ti se mund të martohem sërish?”

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

Nuancat e kësaj përgjigjeje lanë të nënkuptohej se aktorja nuk e planifikon të ketë një martesë të dytë dhe për këtë vendim, nuk ngurruan të ndërhynin edhe banorët e tjerë prezent.

Advertisement
Advertisement