Lajmet e fundit

Brenda Shtëpisë Së Jon Gjebreas Dhe Merlin Haxhiymerit, Ja Detaji Që Të Habit…!!

Advertisement

Jon Gjebrea dhe e fejuara e tij Merlin Haxhiymerin, zyrtarizuan lidhjen e tyre disa vjeçare pak ditë më parë . Pas fejesës familjare të shumë përfolur në media, djali i moderatorit të njohur Ardit Gjebrea ka filluar bashkëjetesën me partneren e tij.

Pasi u kthyen nga udhëtimi i tyre nga Roma të dy duket se janë sistemuar në një shtëpi të tyren. Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement

Joni ka postuar në rrjetet social e dy foto të cilat tregojnë qartë se ata kanë hedhur hapin e madh drejt krijimit të një familje dhe shtëpie të vërtetë. Në njërën prej tyre duken dy inicialet e emrave të tyre në mur.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

“Këtu te ne vazhdojnë zbukurimet. Merlin nuk i ndahet shpirti”. mbishkruhej në postimin e rradhës çka konfirmonte edhe një herë faktin se çifti filloi bashkjetesën.

Advertisement