Lajmet e fundit

“Ç’a Thotë Puna Mirë?”/ Komentuesi I Bën Pazarin, S’përmbahet Rudina Shiko Si E Komenton: Njësoj Si Mami Jot!

Advertisement

Ajo eshte nje nga personat me te perfolur vitet e fundit per shkak te jetes se saj me histori te ndryshme.
Ajo eshte shume aktive ne rrjetet sociale dhe poston mjaf foto por ato foto shkaktojne shume komente te ndryshme.
Por ja cka ndodhur me foton e fundit.

Ajo nuk ndal së replikuari me komentuesit në fotot e saj, teksa një i fundit i ka bërë edhe pazarin dhe Dembacaj nuk ka ngurruar së kthyeri përgjigje. “Ça thotë puna mirë?”,-shkruan ndjekësi, duke nënkuptuar që bulevardi i kujton punonjëset e rrugës. Ndërkohë, Rudina e cila nuk ia përton komentuesve, e sidomos atyre që e shajnë i ka shkruar: “Njësoj si mami jot!”.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

Pastaj ka patur edhe komente qesharake, si ky i Festimit: “Quhem festim bëhesh gruaja ime ti?”, komenton ai. Moderatorja i përgjigjet: “Faleminderit, akoma nuk kam planifikuar një burrë të katërt!”

Advertisement
Advertisement