Lajmet e fundit

E Mbani Mend Adnanin Te Dashuri E Ndaluar? S’e Keni Idenë Çfarë I Ka Ndodhur

 

Kanë kaluar shumë vite nga përfundimi i serialit.
Me siguri të gjithëve ju kujtohet një nga serialet turk më të ndjekur, “Dashuri e ndaluar”.

 

Seriali kishte në qendër Bihterin, një vajzë e pashme që martohet me një burrë të pasur më të madh në moshë, Adnanin e më pas dashurohet me nipin e tij, Behlulin.
Pas rolit të Adnanit, aktorin Selçuk Yontem nuk e kemi parë më në ekranin shqiptar, por ai ka vazhduar aktrimin duke luajtur në seriale shumë të ndjekur.

 

Duket e pabesueshme, por aktori së fundmi është takuar me Zerrin Tekindor, aktoren që luante rolin e Zonjushës. Nëse ju kujtohet Zonjusha ishte e dashuruar me Adnanin në serial dhe në fund përfunduan bashkë.

 

Ky takim i tyre pas kaq shumë vitesh tregon se ata kanë ruajtur marrëdhënie shumë të mira me njëri-tjetrin.
Në foto Adnan shfaqet me Zonjushën e regjisoren dhe shkruan se i kanë munguar njëri-tjetrit.