Lajmet e fundit

Gruaja Shtatzënë Habit Me Deklaratën: Shkova Bëra Ekografi Dhe Pashë Babanë Tim Të Ndjerë Duke Puthur Mbesën E Tij

Advertisement

Gruaja Shtatzënë Habit Me Deklaratën: Shkova Bëra Ekografi Dhe Pashë Babanë Tim Të Ndjerë Duke Puthur Mbesën E Tij
Për Shantel Carrillo, një grua shtatzënë, hu .mbj.a e babait të saj solli sh.qet.ësi.me për të.

Dhe për një arsye të mirë, gruaja do të kishte parë babanë e saj të ndj erë duke puthur mbesën e tij në ultratinguj.
Një grua 30-vjeçare pa babanë e saj të ndj erë duke puthur fohnjën e saj në ultratinguj.

Advertisement

“Ashtu siç e postova, 30 sekonda më vonë, dikush më tha se është një engjëll që puth fëmijën tënd “,” tha ajo. Babai i Shantel, Chuck, i cili dh.a shpirt në 2016, erdhi për të puthur vajzën që ajo mbart në bark….Per me shum ndiqeni videon duke shtypur tek pjesa rek,lamuese nder kete shkrim e shfaqur ne menyr te fotografis..

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0
Advertisement