Lajmet e fundit

Kjo Grua Më Ndihmoi Të Ngrihem Në Këmbë, Nuk Mund Të Ngrihesha Nga Shtrati Për Shkak Të Dhimbjeve Të Forta

Advertisement

Kjo grua më ndihmoi të ngrihem në këmbë, nuk mund të ngrihesha nga shtrati për shkak të dhimbjeve të forta

Unë quhem Ivana. Unë vuaja nga artriti dhe vazhdimisht po përjetoja dhimbje të kyçeve, ndonjëherë aq të forta sa nuk mund të ngrihesha nga shtrati për disa ditë.

Gjëja më e frikshme është se ju nuk e dini kur dhimbja do t’ju “kapë”. Ndoshta varet nga moti, nuk e di.Sa për “telashe”, në gusht të vitit të kaluar, sapo mbërritëm në Dubrovnik me pushime, të nesërmen kisha dhimbje. Thashë me vete GATI. Pushimet e mia janë shkatërruar.

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

Burri im pyeti pronaren e shtëpisë ku po qëndronim atje ku është një farmaci afër për të më blerë një analgjezik. Kur u pyet nga qiradhënësja se çfarë po ndodhte, ai shpjegoi. Ajo thjesht buzëqeshi dhe tha: “Eja me mua!”…Per me shum ndiqeni videon duke shtypur tek pjesa rek,lamuese nder kete shkrim e shfaqur ne menyr te fotografis..

Advertisement
Advertisement