Lajmet e fundit

“Kush Është Ky?” Rudina Dembacaj Flet Për Herë Të Parë Për Fejesën Me Eduartin…

 

Rudina Dembacaj ka folur shumë dhe hapur për babain e vajzës së saj, ish-bashkëshortin Aleks, që tashmë është kthyer edhe ai në personazh publik.

 

Por gjithashtu moderatores i është bërë publike edhe fejesa e saj me Eduart Grishajn, i cili tashmë pret nje fëmijë me moderatoren Arbana Osmani, por për këtë të fundit moderatorja ka zgjedhur të mos flas në publik, shkruan Albeu.com.

E ftuar së fundmi në “Why Not”, Rudina u pyet nga rubrika “pyetje nga Instagrami” :
“Flet me Eduartin, të fejuarin e parë?”

Moderatorja nuk ka vonuar aspak për përgjigjjen ironizuese: “Kush është ky? Unë s’jam mirë me morien fare, mbaj mend vetëm numra”, është shprehur Rudina Dembacaj duke lënë të kuptohet se ndarja nga Eduarti nuk paska qenë shumë paqësore