Lajmet e fundit

Në Krahët E Eduard Selamit, Ilva Tare Prezanton Për Herë Të Parë Familjen E Saj …

Advertisement

Ilva Tare gazetarja e njohor dhe shume e dashur per publikun ka publikuar për herë të parë portretin e plotë familjar dhe ata jane shume te lumtur te gjithe se bashku.

Ajo diten e sotme ka postuar në Instagram një foto, ku shfaqet me bashkëshortin ish-kryetarin e Partisë Demokratike Eduard Selami dhe dy fëmijët e saj dhe ne i urojme dite te bukura dhe plot lumturi.

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0
Advertisement

Familja duket shumë e lumtur, pasi e vogla e tyre Melodi feston 5-vjetorin e lindjes.
Gazetarja thote se:‘Si rriten keshtu dhe vetem kur sheh qe ka feste ne shtepi! Ne ditelindjen e Mel’, shkruan gazetarja.
Ndërsa foto ka marrë shumë komente, të cilat e urojnë Melodinën dhe familjen e saj.

Advertisement
Advertisement