Lajmet e fundit

Burrin E Dergojne Në Spital Me Lëkurë Plotësisht Të Verdhë, Mjeket Nuk U Besojne Syve.

Advertisement

Një 60-vjeçar u shtrua në spital në Kinë për shkak të verdhëzës. Një tu mor i shkaktoi njollë të frvikshme të lëkurësKur mjekët e panë atë nuk u besuan syve. Ata kishin hasur në raste të ngjashme por kurrë nuk ishin përballur me një gjendje të tillë.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Një burrë erdhi në dhomën e urgjencës së spitalit Huai’an në provincën qendrore-lindore kineze të Jiangsu, me lëkurë plotësisht të verdhë.

Advertisement

 

Një ngjyrë mbresëlënëse që u përjetësua me disa fotografi nga të njëjtët punonjës shëndetësorë për të dokumentuar seriozitetin e situatës.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

Në moshën 60 vjeç, burri u diagnostikua me të ashtuquajturën verdhëz, gjendja me të cilën lëkura e njeriut merr një ngjyrë të verdhë ose të gjelbër. Mirror Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement

Advertisement