Lajmet e fundit

Eni Çobanin E Duam Të Gjithë, Por Njihuni Me Burrin E Saj: Qenka Një Zotëri Burrë, Ja Sa Shkojnë

 

Eni Cobani eshte nje nga figurat me te njohura femerore te ekranit shqiptar. Ajo eshte shume e dashur per publikun tone jo vetem per emisionin qe drejton por per thjeshtesine qe percon.
Shume nga ne e kane ndjekur ate dhe te gjitha familjet qe kane marre pjese ne emisionin e saj por ju ende nuk e njihni bashkeshortin e saj.

 

duke qene se jane pushimet verore edhe Eni Cobani duket se eshte me familjen ne pushime dhe ajo ka postuar edhe foto me njeriun e saj te zemres.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

 

Ja edhe postimi qe na ka berrete njihemi me bashkeshortin e Eni Cobanit dhe komentet jane shume te bukura ..Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…