Lajmet e fundit

Si Asnjëherë Më Parë, Kastro Zizo Tregon Armi Kun Më Të Madh Që I Ka Shka Tërruar Jetën

Advertisement

Sapo dëgjojmë emrin e Kastro Zizos, menjëherë na vjen ndërmend figura e tij karizmatike. Në një intervistë të bërë në emisionin ‘Wake Up’ ai rrëfen për jetën e tij tani që është bërë baba për herë të tretë.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

Ai tregon se më parë jeta e tij ka qenë plot vese të këqija, ku një prej tyre ka qenë alkooli I cili poi a shkatërronte jetën.
“Nuk resht së thëni, kam pasur revolucion goxha të madh të brendshëm dhe në momentin që njeriu ka një vetëndërgjegjësim me veten e tij, sigurisht që edhe në raport me të tjerët i ka shumë herë më të mira.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

Advertisement

Ky “revolucion” nuk erdhi kot por si pasojë e një reflektimi që pata dhe disa vendimmarrjeve që pata, një ndër tyre edhe lënia e alkoolit që për shumë kohë më kishte turbulluar, më kishte marrë p.eng një pjesë shumë të mirë të vetes sime dhe më kishte shk.átërruar dhe po më shk.átërronte dita-ditës raportet me njerëzit që i doja.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

Sigurisht kam përshtypjen që është mirë që njeriu ti rikthehet të së shkuarës për të reflektuar. Po lë pas pendesat që kam. Në fund fare, gjithë jeta jonë është një harddisk i vogël me kujtime dhe e mira është që të mbeten të mirat,”– tha ai.

Advertisement
Advertisement