Lajmet e fundit

Zbulohet Arsyeja, Çifti I Njohur Turk Drejt Divorcit

Advertisement

Këto ditë, mediat turke vazhdimisht shkruajnë për divorcin e mundshëm në mes të Burak Ozcivit dhe gruas së tij Fahrije Evgen.

Sipas mediave turke, martesa e saj me Burak Ozcivit ka përfunduar përfundimisht. Aktorja ra në depresion pas vdekjes së babait të saj, i cili kishte kohë që luftonte me kancerin e stomakut. Aktori donte ta ndihmonte dhe u kujdes për djalin e saj, por ajo nuk iu bind sugjerimit të tij për tu vizituar tek një psikolog.

Advertisement

Një burim i afërt i çiftit sipas mediave turke, problemi më i madh i çiftit më të përfolur në Turqi, ishte edukimi i djalit të tyre, duke mos pasur pajtueshmëri në lidhje me rritjen e tij dhe si pasojë e kësaj kanë përjetuar shumë konflikte.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

Të tjerët thonë se këto janë vetëm thashetheme dhe se çifti po funksionon shkëlqyeshëm. Pas pushimeve në Bodrum dyshja janë fotografuar në një nga restorantet në Stamboll ku nga larg dukeshin mjaft të lumtur.

Advertisement