Lajmet e fundit

EKSKLUZIVE : Gruaja E Parë I Ndërroi Jetë Pasi Lindi Djalin/ Alban Hoxha Flet Për Herë Të Parë Për Lidhjen Me Çiljeta Xhilagën: Unë Zgjohem I Pari Pa Zhurmë!

 

Portieri i njohur Alban Hoxha ka folur sot për raportin që ka me këngëtaren Çiljeta Xhilaga, por si gjithmonë, i rezervuar, pasi çifti nuk dëshiron që të ndajë detaje nga jeta personale me publikun.

 

Ja sa diferencë kanë në moshë Çiljeta dhe Albani! | Bota Press
Teksa ishte i ftuar këtë mëngjes në ‘Wake Up’, Albani tha:

 

“Kjo është një zgjedhje që nuk duam të bëjmë publike, janë gjëra personale. Kështu që nuk kemi çfarë ndajmë me publikun. Unë u zgjova i pari sot. Stërvitjen e kam herët në mëngjes, kështu që duhet të çohem herët, përveç asaj pjesës që nuk mund të ngrihesh në minutën e fundit dhe të shkosh në stërvitje”.
I pyetur nëse është mashkulliqë i përgatit kafen e mëngjesit partneres, portieri tha:

 

“Jo jo, deri të kafja jo. Unë çohem pi kafen te lagja, nuk bëj zhurmë kur çohem herët, që mos e bezdis”.
Çiljeta dhe Albani janë prej disa kohësh në një lidhje mes tyre, që herë pas here ka pasur dhe krizat e saj, por duket se tani marrëdhënia mes të dyve është bërë më serioze, dhe ata kanë nisur dhe jetesën së bashku, ndërsa planet për një fëmijë duket të jenë ende larg.
A e keni ditur se Çiljeta dhe Albani kanë kaq vite diferencë?! – GazetaBlic