Lajmet e fundit

Foto/ Këto Janë Vajzat E Ekranit Që Nuk Kanë Guxuar Asnjëherë Me Modelin E Flokëve…

 

Pavarësisht kësaj shumë prej tyre kanë vendosur të mos guxojnë me modelin e flokëve për shumë vite me radhë, madje sa herë mund të përmendim emrin e njërës apo tjetrës në mendje na vjen një imazh fiks dhe pa shumë ndryshime.
Kur themi Vera Grabocka, na vjen në mend zonja e hijshme me flokët e zeza me balluke, ku e vetmja gjë që ka ndryshuar është modeli i syzeve optike.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Manjola Nallbani, një emër që lidhet ngushtë me flokët bjonde, herë me balluke e herë jo.
Valbona Selimllari, flokë të drejtë në ngjyrë natyrale dhe pak shkallëzim hera- herës.
Inis Gjoni, kaçurrelat e bukura të saj janë të pa ngatërrueshme, gjithmonë ka ruajtur një imazh të freskët pa eksperimentuar shumë me modelin e flokëve.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Mirela Milori, spikerja e lajmeve ka mbajtur gjithmonë flokët kaçurrela në të njëjtën ngjyrë, dhe pothuajse gjithmonë të kapura.
Tefta Radi, spikerja e lajmeve e cila shfaqej gjithmonë me të njëjtin model flokësh, në disa raste është përfolur edhe se përdorte paruke.
Rovena Dilo, gjithmonë i njëjti imazh i freskët me kaçurrelat e saj kryesisht në formë natyrale.

 

Rudina Magjistari, ka guxuar disa herë por kryesisht i ka qëndruar besnike ngjyrës bjonde dhe flokëve të drejtë.
Alketa Vejsiu, dikur guxonte pak më tepër por prej disa vitesh prezantuesja shfaqet vazhdimisht bjonde.
Zerina Kuke, ka qëndruar gjithmonë brenda të njëjtës kornizë, flokë natyrale me balluke.