Lajmet e fundit

Për Vetëm 7 Ditë, 7 Gota! Kaq Ju Duhet Për Të Hequr Të Gjithë Dhjamin Në Bark

Advertisement

Në ditët e sotme numri i njerëzve obezë është rritur në mënyrë të frikshme, duke u kthyer në një problem të përbashkët për shumë njerëz.
Mbipesha mund të çojë në shumë probleme dhe sëmundje. Jo më kot shumë njerëz, janë duke u përpjekur që të ndjekin dieta të shëndetshme dhe të zhdukin kilet.

Në fakt, ka disa metoda natyrale që janë shumë herë më të mira dhe efikase, në vend të kirurgjisë apo dietave drastike dhe aspak të shëndetshme. Në recetën e sotme do t’ju tregojë sesi mund të humbisni peshë shumë shp ejt dhe shumë lehtë njëkohësisht. Mbi të gjitha kjo pije është e shijshme dhe përbërësit gjenden lehtësisht.
Përbërësit:

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

1 kastravec,
3 copa ananasi,
Një degë selinoje,
Një gotë me gjethe borziloku
Përgatitja:

Hidhini të gjithë përbërësit në një blender dhe lërini derisa të formohet përzierja homogjene.
Përdorimi:Këtë pije duhet ta pini gjithmonë esëll, 15 minuta pasi e keni përgatitur.
Ekspertët sugjerojnë se duhet ta konsumoni çdo ditë dhe rezultatet do të jenë të menjëhershme në vetëm 7 ditë.

Advertisement
Advertisement