Lajmet e fundit

“Takohemi Shumë Shpesh” E Fejuar Me Të Birin, Armina Mevlani Tregon Raportet Me Vjehrrin Sali Berisha

Advertisement

Pas lajmit të shpalljes “non-grata” në SHBA, familja e ish-kryeministrit Sali Berisha është në qendër të vëmendjes mediatike.
Por të vetmit që mbetën të përjashtuar ng ky vendim janë partnerja e Shkëlzen Berishës, Armina Mevlani dhe bashkëshorti i Argita Malltezit, Jamarbëri.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Mirëpo ndjekësit e blogeres Armina Mevlani që duan të dinë mbi marrëdhënien e saj me vjehrrin Sali Berisha nuk janë të pakët.
Ajo ka hapur një rubrikë Q&A, (Question and Ansëer) në Instagram ku ndjeksit e pyesin dhe ajo përgjigjet, ndër shumë pyetje drejtuar Arminës, ndjekësit e saj nuk kanë harruar ta pyesin dhe për raportet që ajo mban me ish-kryeministrin Berisha.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

Blogerja shprehet se tek ish-kryeministri gjëja që vlerëson më shumë është kultura dhe dija e tij.
Si i ke raportet me Sali Berishën dhe a takoheni shpesh? “I kemi shumë të mira. Takohemi shumë shpesh dhe e vlerësoj shumë për kulturën dhe dijen e tij”,-shprehet Armina.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement

Advertisement