Lajmet e fundit

U Perplas Me Motor, Bashkëshortja E Gaz Pajës Tregon Gjendjen E Aktorit

Advertisement

U perplas me motor, bashkëshortja e Gaz Pajës tregon gjendjen e aktorit

Aktori i njohur Gaz Paja u përfshi në një aksident paraditen e djeshme në rrugën e Kavajës në Tiranë. Policia bën me dije se Paja është përplasur nga një automjet që drejtohej nga E.K. Paja u dërgua në spital për të marrë ndihmën e parë mjekësore nga shërbimet e ambulancës.

Advertisement

Ira Seferi, bashkëshortja e aktorit ka treguar për “Vip Magazine” gjendjen e tij shëndetësore.
Ira thotë se Gazi ka marrë dëmtime të lehta. “Gazi ka dëmtime jo serioze dhe do bëhet mirë shumë shpejt” shprehet Ira për Vip Magazine

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0
Advertisement
Advertisement