Lajmet e fundit

A Është Ajo Shkaku Për Ndarjen E Romeos Nga Jonida Maliqi? Aleksia Peleshi: Kur Jam Njohur Unë Me Romeon, Jonida…!

 

Bukuroshja Aleksia Peleshi, vajza e politikanit Niko Peleshi dhe një nga vajzat më të bukura shqiptare
Shtyp/Hap hapësirën e mëposhtme rekl.amuese dhe gjeni videon e plotë

 

ka reaguar për herë të parë për marrëdhënien e saj me aktorin Romeo Veshaj dhe për akuzat se ishte ajo që e ndau nga Jonida Maliqi. Por si qëndron e vërteta? Shtyp/Hap hapësirën e mëposhtme rekl.amuese dhe gjeni videon e plotë…

 

Këtë e ka rrëfyer Aleksia në një intervistë ekskluzive për moderatoren Ester Bylyku, në emisionin ‘Glamour Zone’ në TV ORA.
Ester Bylyku: Është përfolur në media që ti ke qenë një nga arsyet pse Romeo dhe Jonida u ndanë. është e vërtetë?
Shtyp/hap hapësiren rek.lamuese dhe ndiqni intervistën e plotë në videon në vazhdim: