Lajmet e fundit

Arjan Konomi Shkon Te Varri I Hueyda El Saied Dhe Bën Gjestin Prekës….

 

Pak ditë më parë u nda nga jeta artistja e dashur Hueyda El Saied. Lajmi trishtoi të gjithë shqiptarët.
Kjo për pozitivitetin që ka përcjellë me praninë e saj në ekran.
Mijëra mesazhe ngushëllimi vërshuan në rrjetet sociale dhe në media.
Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Një prej tyre ishte edhe opinionisti Arjan Konomi.
“Hueyda e shtrenjtë! Ike nga kjo jetë me aq elegancë, dinjitet, mirësi dhe me buzëqeshjen tënde plot shpirt që nuk e ndave asnjëherë! Një ditë do bashkohemi përsëri diku në qiell për të qeshur e festuar, dhe për të kujtuar si kemi qenë, dhe sa bukur e me sa dashuri kemi kaluar,” shkroi ai në rrjetet sociale pas disa fotove me Hueyda-n.
Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Sot, Arjani ka udhëtuar drejt Luksemburgut, aty ku dhe artistja shqiptare me origjinë nga Sudani, u varros.
Por nuk ishte vetëm, ai postoi një video me vetë djalin e Hyeda-s, Gabrielin, i cili përshëndet me dorë.