Lajmet e fundit

Cfarë është në të vërtetë ‘Hall Apo Qejf Që Të Jesh Gruaja E Kryeministrit’ Edi Rama? Ja Si Përgjigjet Linda Rama…!

Advertisement

E ftuara speciale e mbrëmjes së sotme në finalen e “Në kurthin e Piter Pan” ishte Linda Rama, bashkëshortja e kryeministrit Edi Rama. Dhe pse daljet e saj në publik janë të rralla, sonte Linda është përballur me pyetjet e drejtpërdrejta të “piter panëve” të vegjël…

E pyetur nga njëri prej fëmijëve, se nëse është hall apo qejf të jesh gruaja e kryeministrit, Linda Rama është përgjigjur:Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon…

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0
Advertisement

Hall nuk është, e sigurt kjo! Nuk është hall sepse e zgjedh populli për ta drejtuar. Ama, është vlerësim të jesh bashkëshortja e kryeministrit.

Por është edhe peshë e madhe që duhet ta mbash çdo ditë e çdo natë. Por kur sheh gjëra të mira që bëhen në këtë vend, ia vlen të jesh!

Advertisement
Advertisement