Lajmet e fundit

Ekskluzive : Kush Është Gruaja Që Ishte Me Klodian Çalamanin Atë Natë? Tezja E 8-Vjeçarit Mateo Vasiut Plas Akuzën E Fortë…!

Advertisement

Detaje dhe dëshmi të reja dalin në dritë nga v r asj a m aka bre e Mateos 8-vjeçar nga 38-vjeçari Klodian Çalamani.Tezja e 8-vjeçarit në emisionin ‘Me Zemër të Hapur’, kërkoi që të vendoset drejtësi.

 

E prekur nga ngjarja e rëndë, ajo kërkoi që e vërteta të zbardhet sa më parë, pasi sipas saj duhet të ketë edhe persona të tjerë të përfshirë në këtë ngjarje të rëndë…

“Po i lajmë faqet me lot. Po dëgjoj shumë gjëra në media. Kush e pa Meteon që shkoi bleu bukën, kush e dëgjoi Mateon duke i thënë përse ma ngacmon mamin?

Nga dolën të gjitha këto. Po pikëllohemi akoma më shumë. Ekspertiza të kryhet, t’u merret edhe fija e flokut”, është shprehur ajo.Ka qenë një grua në moshën e mamasë tënde?Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement

Adriana: Po Ju thoni që Çalamani nuk ka qenë i vetëm? Kush është personi që mund ta ketë shtyrë, është brenda familjes së motrës?
Adriana: Patjetër që brenda do të jetë.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

Keni ndonjë dyshim?
Adriana: Nuk di të them me detaje se kush është, por duhet të merret ekspertizë dhe ajo të v aret Me kanë informuar që motra mbrëmë ka qenë në polici, por nuk e di për çfarë. Duhet të dalë e drejta sepse do dëgjoj shumë gjëra në media. Çfarë janë të gjitha këto…Kush ishte prezent, kush i nxori këto fjalë?Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement

Advertisement