Lajmet e fundit

Ilaçi “OKI Bustinë” Nuk Të Shpëton Nga Dhimbja E Kokës, Por “Të Ha Kokën”; Farmacitë E Japin Pa Recetë… Si Karamele

Advertisement

U ndalua para 1 viti, por u ri-fut në tregun farmaceutik pa recetë/ Mos vallë duhet reaguar e vepruar, pasi të vdesin njerëz apo të mbushen pavionet me të paralizuar, për shkak të babëzisë së grosistëve të ilaçeve kontrabandë dhe farmacistëve.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur lajmin e plotë ↓↓ artikulli vazhdon..

Të lidhur në këtë treg interesash me krerë të pushtetit e politikës, që po bëjnë sikur nuk e dinë çfarë bëhet me këtë biznes vrasësShty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur lajmin e plotë ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement

Nga testimet më të fundit në Europë, ka rezultuar se produkti “OKI Bustinë”, ndryshe nga ç’është propaganduar prej grosistëve, farmacistëve e mjekëve të lidhur me ta.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur lajmin e plotë ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

Fatkeqësisht edhe konceptuar prej pacientëve shqiptarë, nuk është për përdorim të përditshëm paçka se mund të keni dhimbje koke apo dhëmbi!
Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur lajmin e plotë ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement

Advertisement