Lajmet e fundit

Irma Libohova Zbulon Bisedën E Fundit Me Hueyda El Saied: S’dua T’a Besoj..

Advertisement

Këngëtarja e njohur Irma Libohova ka zbuluar bisedën e fundit me balerinën Hueyda El Saied e cila ndërroi jetë pas një sëmundje të rëndë.

Në një postim në instagram ajo shprehet se sot është një ditë e trishtë dhe nuk mund ta besojë këtë lajm.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0
Advertisement

“Uh cfare dite e trishte!Sapo e lexova lajmin. Ky është chat-i fundit. U prehsh ne paqe e mira Huejda dhe pse s dua t’a besoj!!”, shkruan ajo.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement

Advertisement