Lajmet e fundit

”Jeta Ime”, Rozana Radi Tregon Vuajtjet Pas Humbjes Së Babait Dhe Nënës: S’kisha Lekë As ..

Advertisement

Rozana Radi ka emocionuar mjaft me një foto të postuar së fundi në Instagram. Me pak rreshta ajo ka treguar atë që e quan ‘’jeta ime”.
Tregon për humbjen në një moshë delikate të të atit dhe dy vite më pas edhe të nënës.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement

Rozi kujton gjithashtu edhe ditët kur nuk ka patur mundësi për të blerë qoftë edhe një paketë cigare, por ajo sot është krenare që ndonëse e vetme, ia doli.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0
Advertisement

Sot ajo ka nisur të korrë sukseset në muzikë

Advertisement