Lajmet e fundit

Nuk E Shikojme Kurre Ne Media, Kjo Është Gruaja E Ardit Gjebreas, Ai Bën Gjestin Emocionues Për Të

 

Edhe pse janë prindër të një djali të rritur dhe një vajze të adhurueshme, çifti Gjebrea duket se janë të dashuruar si ditën e parë.
Mjafton të shikosh këtë fotografi të tyre e kupton menjëherë se ndonjëherë dashuria nuk ka nevojë për fjalë.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Moderatori i njohur Ardit Gjebrea ka ndarë në faqen e tij në Instagram një foto me bashkëshorten, ku të dy duken shumë bukur.
Arditi e ka shoqëruar foton me emojin e dy zemrave.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Anila Gjebrea është gjithmonë krahu i djathtë i bashkëshortit, edhe në profesionin e tij, por ajo rrallë herë del në media.
Ata janë një nga çiftet më të dashura për publikun shqiptar.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..