Lajmet e fundit

Zbulohet Arsyeja E Sherrit Pse U Përleshën Fizikisht Gent Hazizi Dhe Ledi Lako…

Advertisement

Dy aktorët e njohur të humorit Ledio Lako dhe Gentian Hazizi janë përleshur fizikisht me njëri-tjetrin në bulevardin “Gjergj Fishta” në Tiranë, duke përdorur edhe mjete të forta. Në konflikt është përfshirë edhe një person tjetër i identifikuar si Elton Myftiu i cili ka qenë bashkë me aktorin e dashur për publikun Hazizin.

Në momentin e sherrit të ndodhur mesditën e djeshme, Lako ka goditur Myftiun dhe Hazizin me dorezë metalike. Lidhur me këtë ngjarje Prokuroria pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë ka nisur hetimet.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

Burime për Abc News bëjnë me dije se sherri mes dy aktorëve të njohur ka nisur për shkak se Hazizi ka akuzuar Lakon se ky i fundit është bërë shkak që ai të largohet nga një shoë televiziv ku ata të dy ishin të angazhuar.

Advertisement
Advertisement