Lajmet e fundit

“Ajo Ka Sot Ditelindjen” E Dini Sa Vite Diferencë Moshe Ka Armina Me Shkëlzenin?

Advertisement

Blogerja e njohur shqiptare Armina Mevlani feston sot 29-vjetorin e lindjes. E në këtë ditë të shënuar për të nuk kishte si të mungonte urimi i partnerit të saj Shkëlzen Berishës. Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

“Happy Birthday to the most beautiful gem of all! May you shine forever!Gezuar Ditelindjen shpirt. ❤?❤”, shkruan Shkëlzen Berisha në urimin e tij për Arminen, të cilin e ka publikuar në profilin e tij në Facebook.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

Xeni, djali i ish-kryeministrit Sali Berisha është prej vitesh në një marrëdhenie dashurie me blogeren Mevlani. Shkëlzeni është 42 vjec dhe Armina 29.

Por dashuria nuk njeh moshë dhe ata të dy duken më të dashuruar se kurrë. Madje së shpejti do të kemi dasmë!

Advertisement
Advertisement