Lajmet e fundit

Donaldi E La Për Beatriksën, Ish-Burri I Borës Bën Ironinë E Papritur: Na Ndihmoni…(Foto)

 

Tashme trekendeshi Bora, Donald, Trixa eshte kryefjala e dites. Mbremjen e sotme teksa Semi revoltohej per situaten e Trixes dhe Donaldit ai deklaroi se po ben kete gje qe do dhe do beje ate qe do!Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Por pas reagimeve te shumta, ka ardhur dhe ai i dj Vin Veli, ish burri u Bora Zemanit.
Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Ai ka publikuar nje foto me nje vajze qe supozohet te jete e dashura e tij e perbri shkruan:
”Na ndihmoni me ca kokoshka”- duke e ironizuar kete qe ndodhi. E ne fakt duket me shume si nje mesazh inati kundrejt Bores.