Lajmet e fundit

Pasi I IKU Behar Mera Nga Duart! Rita Lati Le Pa FjaIe Agron Llakajn: Mua Sme Ie Dot Pa…!!!

Advertisement

Të ftuar në emision “Soirée” ishin këngëtar dhe aktorë të njohur me origjinë nga Vlora të cilët argëtuan publikun me këngë, valle dhe biseda ‘prej Vlore’ siç dhe e titulloi moderatorja Jonida Shehu. Një ndër të ftuarat ishte edhe aktorja e njohur e humorit Rita Lati e cila u ngrit dhe këndoi një nga këngët e njohura vlonjate ‘Nën një portokalle’.
Shtyp hapesiren rek.lamuese lexo lajmin te plote

Rita teksa u ngrit për të kënduar nuk ngurroi që të hidhte dhe një kunjë për kolegët.
“Unë kam kënduar parodi gjithë jetën dhe në një farë mënyre edhe kam kënduar ndonjë çikë”, tha Rita, teksa Bujar Asqeriu shtoi: “Rita ka qenë aktore dhe parodiste e shkëlqyer!”
Shtyp hapesiren rek.lamuese lexo lajmin te plote

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

“…Që s’më zëvendësuan dot aman!”, vazhdoi Rita me ironi. Mirëpo i pranishëm në sallë ishte dhe aktori Agron Llakaj dhe të shumtë janë ata që menduan se Rita këtë thumbim e kishte për të dhe për ish bashkëpunëtorin e saj Bujar Merën.
Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement