Lajmet e fundit

Sheiku Çmendet Pas Fotove Të Eni Çobanit, Ja Çfarë I Shkruan Publikisht

 

Juristja shumë e dashur për publikun, Eni Çobani është shumë aktive në rrjete sociale ku poston shpesh foto si nga seancat e “Shihemi në gjyq”, edhe nga përditshmëria e saj. Së fundmi Eni ka postuar disa foto ku shfaqet në natyrë, e veshur sportive, teksa shkruan: “Mirmëngjes nga natyra e mrekullueshme e vendit tim”.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Në mes të komenteve të shumta ka rënë në sy ai Shikh Ali Abbas Alazawi i cili e krahason Enin me hënën. “Faleminderit”, i përgjigjet juristja.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…