Lajmet e fundit

Ekskluzive : Ish Kryeministri Sali Berisha I Paparë: “Kjo Është Dashnorja E Fundit E Kryeministrit Edi Rama” FOTO

Advertisement

 

Ish-kryeministri Berisha ka risjellë një histori rozë të Ramës, me një punonjëse të Ambasadës greke në Tiranë, e cila është e njohur në rrethin e gazetarëve.

 

Gruaja e cila u dashurua me Ramën, sipas Berishës, shoqërohej me një pjesë të gazetarëve të asaj kohe, dhe kishte ndjenja të forta për Ramën.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0
Advertisement

 

Nuk kishte si të ndodhte ndryshe, ku në rrjet kanë “zbuluar” një tjetër të dashur të Ramës: Lulzim Bashën. Ky i fundit prej dy vitesh, aku.zohet për një “marr.ëdhënie” me Ramën

Advertisement
Advertisement