Lajmet e fundit

“Nga 1-10 Sa Je Penduar Që Je Martuar Me Markun?”, Rudina Dembacaj: Deri Atëherë Do Kem Gjetur Burrin E Radhës

Advertisement

 

Marrëdhënia e dashurisë e Rudina Dembacajt dhe Mark Frrokut është një ndër më të komentuarat në shoëbiz-in shqiptar. Ajo mundohet të jetë sa më transparente me ndjekësit dhe në llogarinë e saj në Instagram ndan shpesh momente të ndryshme nga përditshmëria.
Së fundmi, moderatorja ka realizuar një bisedë virtuale me ndjekësit e saj, të cilët nuk e kanë humbur rastin që t’i drejtojnë pyetje në lidhje m e partnerin e saj.

Advertisement

 

Nga 1-10 sa je penduar që je martuar me Markun?”, ka qenë një prej tyre.
“Motër kur të kem ndonjë pendesë, do kem gjetur burrin e radhës. Falë zotit nuk jam penduar asnjë moment”, i është përgjigjur Rudina.

 

Moderatorja na tregon gjithmonë se është kokë e këmbë e dashuruar me partnerin e saj, Mark Frrokun, i cili së fundmi i ka dhënë asaj një arsye për ta dashur dhe vlerësuar akoma më shumë.
Në InstaStory, Rudina ka treguar se shfaqja e radhës me grupin e aktorëve ka qenë në Pukë, ku prej 15 vitesh nuk kishte një shfaqje të mirëfilltë.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Kush e sponsorizoi shfaqjen do të thoni ju? Sigurisht që Marku, në emër të dashurisë!
“Faleminderit dashuria ime. Pas 15 vitesh, vjen për herë të parë një shfaqje e mirëfilltë në Pukë. Faleminderit që e mundësove!”– shkruan ajo.

Advertisement
Advertisement