Lajmet e fundit

Turp Për Një Personalitet Si Ky / Aktori i njohur Jul Deda Nuk Ia Heq Sytë Berishës, I Lexon Të Gjitha Mesazhet Në Telefon…

 

Ish-kryeministri Sali Berisha po “spiunohet”! Teksa në stadiumin “Air Albania” po mbahet Kuvendi Kombëtar i Partisë Demokratike, Berisha është ulur në stadium për të pritur radhën për të folur.

 

Por mbi kokë ka aktorin e humorit Julian Deda.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

 

Teksa Berisha në një moment nxjerr telefonin nga xhepi dhe lexon disa mesazhe, aktori nuk e lu.fton dot zakonin dhe i hedh një sy mesazheve që shkëmben lideri historik i PD-së. Epo çështje kurioziteti! Por ç’të ketë parë ballë?/Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..