Lajmet e fundit

Yll E Bukur Ka Qenë/ Ja Si Duket Zonja Eni Cobani Kur U Bë Nuse…

 

Ajo është një nga gratë më të njohura në vend, falë rubrikës së “Shihemi në gjyq”, tek “E diela shqiptare”.
E kemi fjalën për Eni Çobanin, e cila së fundmi na ka surprizuar duke ndarë një moment nga rinia e saj, pikërisht nga dita më e shënuar e jetës, dita e martesës.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Eni duket krejt ndryshe në foton e postuar, ndërsa ka marrë komente të shumta që e komplimentojnë për look-un dhe fustanin.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

 

Në një prej komenteve ajo i përgjigjet Lili Ismailit, duke i thënë “Më ke qarë”, duke treguar kështu se ka qenë pikërisht “make-up” artisja e njohur që është kudjesur për të në ditën e shënuar./revistawho.com