Lajmet e fundit

EKSLUZIVE : Ardit Gjebrea Flet Per Pengun Më Të Madh Të Jetës Së Tij, E Tha Në Emision Me Gjysme Zëri…!!!

 

Ardit Gjebrea Flet Per Pengun Më Të Madh Të Jetës Së Tij, E Tha Në Emision Me Gjysme Zëri
Ai është një nga figurat më popullore dhe të dashura të ekranit shqiptar. Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Moderatori i njohur Ardit Gjebrea u shfaq sot si çdo të dielë në emisionin e tij “E diela shqiptare”.
Por në kohën që ishte duke trajtuar një histori në rubrikën “Kam një mesazh për ty”, Arditi ka treguar edhe pen gun më të madh që ka në jetën e tij. Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

“E vetmja gjë që kam pishman në jetë është koha që nuk kam kaluar me fëmijët e mi, pasi kam qenë duke punuar. Më dh emb shpirti për kohën e hum bur me ta, ndonëse kam qenë duke punuar për ta. Sepse nuk e dimë sesa do të jemi ende këtu,”-u shpreh moderatori i njohur.
Gjebrea është babai i dy fëmijëve të mrekullueshëm, Jonit dhe Annës së vogël Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..