Lajmet e fundit

Publikohen Pamje Të Bora Zemanit Në Spital, Kjo Është Gjendja E Saj

 

Moderatorja e njohur dhe shumë e suksesshme nga Shqipëria, Bora Zemani, momentalisht ndodhet në spital.
Kjo është bërë e ditur nga miqtë e ngushtë të yllit të “Përputhen”, derisa duket se i është nënshtruar një ndërhyrje të cilën e ka kaluar me sukses.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Ka qenë Semi, tashmë e njohur si banore e Big Brother VIP, ajo e cila ka ndarë një fotografi në InstaStory nga vizita që ia ka bërë mikes.
“Në të mirë e në të keq. Gjithmonë bashkë”, shkruhet sipër postimit që shfaqen duart e mikeshave të ngushta.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Personazhi televiziv, që numëron afro një milion ndjekës në Instagram, ka njoftuar se ka anuluar festën e ditëlindjes së djalit, meqë aktualisht është në spital. Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Ajo mesa shihet është në gjendje të mirë shëndetësore, megjithëse nuk ka dhënë detaje të tjera.
Semi në anën tjetër është shoqe e ngushtë e Zemanit, me të cilën njihet prej afro 15 vitesh./Lajmi.net/