Lajmet e fundit

Tani Ndodhi Hataja / Presidentit Meta Prezanton Dashurinë E Re (Foto)

 

E diela nis me buzëqeshje dhe dashuri të reja për Presidentin e Shqipërisë Ilir Meta.
I ulur në një kolltuk, i zhve.shur nga kostumi i presidentit, Meta ka publikuar një foto, ku shfaqet duke përk.ëdhelur me macen e tij.

 

“Çfarë dashurie” shkruan presidenti krahas fotos me macen.
Ndërkohë një ditë më parë ai ka qëndruar i heshtur përsa i përket zhvillimeve politike në PD, ku u mblodh Kuvendi i PD dhe u morën vendime shumë të rëndësishme, siç ishin ndryshimet në statut apo edhe shkarkimi i Lulzim Bashës.

 

Presidenti nuk ka dashur të pozicionohet, të paktën dje, duke kaluar pas asnjë reagim për atë çfarë ndodhi dje në PD, ndërsa sot me qetësi dhe buzëqeshje ka prezantuar dashurinë e tij të re, e cila e shoqëron këtë të dielë.