Lajmet e fundit

I Merrte Pensionin E Mamasë Në Shtet”, Ia Ben 8 Me 2 Eni Çobani Emigrantit Ne Itali: Do Më Njohësh Se Kush Jam

 

Një situatë e tensionuar është shënuar në rubrikën “Shihemi në Gjyq” të emisionit “E diela shqiptare”, gjatë një bisede telefonike. Bashkëshortët Flutura dhe Arbeni kishin ardhur këtë të diel në seancën e ndërmjetësimit, që drejtohet nga juristja dhe avokatja e njohur, Eni Çobani, për të zgjidhur një problem mes tyre.

 

Ata janë në prag të divorcit për shkak të një pensioni që i takon nënës së Fluturës, e cila është e sëm urë. Lidhur me këtë situatë, Eni Çobani kontaktoi në telefon vëllain e vogël të Fluturës, i cili jeton në Itali, për ta pyetur mbi arsyet përse nuk i sjell nënës pens ionin që i takon.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Por ky i fundit akuzoi bashkëshortin e Fluturës se po i merr pensionin e nënës së tij, ndërsa iu dre jtua me një gjuhë të ashpër juristes. Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..