Lajmet e fundit

Rozana Radi Bën Rrëfimin E Ndjerë: Jetoj Me Qira Akoma, Nuk Kam Blerë Akoma Shtëpi Se Duhet Të Paguaja….

Advertisement

 

Këngëtarja Rozan Radi, e cila numëron shumë vite në karrierën e saj muzikore, shpesh ndan detaje rreth jetës së saj me ndjekësit. Së fundmi këngëtarja ka publikuar një foto nga një kënd i shtëpisë së saj, të cilën e shoqëroi me një përshkrim, me të cilin ajo arriti të marrë vëmendjen e ndjekësve.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

“Unë e dua shumë shtëpine! ( më shume më pëlqen të qëndroj në shtëpi se sa të dal mbrëmjeve) Jetoj në një shtëpi të vogël ( me qira ) pranë motres time . Do thoni ju pse se ke blerë një shtëpi? Kam menduar të invesoj paratë që do blija shtëpinë në biznesin tim @rosebyrozanaradi_casual..por kjo nuk do të thotë që duke qenë se jam me qera mos të kem ambjentin tim që më qetëson.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Kur hapa biznesin dhe pasi e kuruam me detaje vendosëm të zgjidhnim abazhurët . Ju them me 100 % që ambjenti pervec dritës mori një sharm tjetër. Sot jam e bindur kur them: Sido që të jetë shtëpia juja po zgjodhet abazhurët e duhur e keni zgjidhur bukurinë e saj”, ka shkruar Rozana.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

Advertisement