Lajmet e fundit

Blendi Fevziu Tregon Të Vetmin Konkurrent Që Ja Ka Frikën Ne Shqiperi

 

Gazetari i njohur Blendi Fevziu është një nga gazetarët më të aguar dhe më të suksesshëm sot.

 

Autor i tashmë disa librave, Blendi është shprehur rreth rivalitet që ndjen apo jo nga emisionet me karakter politik dhe gjithashtu nga kolegët e tij gazetarë. Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

 

“Unë kam konkurrencë nga e hëna të mërkurën 22:00 me 23:15 dhe të enjten 21:00 me 23:00. Çdo lloj emisioni, çdo emër moderatori, e madje dhe çdo fillim apo telenovelë janë konkurrentë shkruan panorama.
Të enjteve ajo që më shqetëson është një telenovelë turke e Klan Plus”,-u shpreh Fevziu.