Lajmet e fundit

Burri Braktis Gruan 8 Muajsh Shtatzënë Duke I Lënë Asaj Borxhe Të Mëdha, Por Një Ditë Ajo Vëren Diçka Në Furrën E Re Që I Ndryshon Jetën!

 

Pavarësisht nga të gjitha ngjarjet që ndodhin në kete bote dhe pavarësisht veshtiresive qe hasin njerëzit, ne me të vërtetë jetojmë në një kohë ku shumica e njerëzve janë përgjithësisht të mirë dhe të sjellshem.

 

Ne deshirojme të ndihmojmë njëri-tjetrin gjatë ditëve tona më të vështira.Amanda dhe burri i saj nga Sydney, Australia,kursyen për të blerë shtëpinë e tyre të ëndërrave.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Çifti kaloi dy vjet duke e rinovuar këtë banesë për ta kthyer ate ne nje shtëpi të përsosur. Ata u përpoqën per tu bere me femije gati tre vjet.Amanda, me ne fund mbeti shtatzënë dhe gjithçka po shkonte mirë. Në një çast, gjithçka ndryshoi.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…