Lajmet e fundit

Do Të Japësh Dorëheqjen? Rama Lë Pa Fjalë Gazetarin Me Këtë Përgjigje

 

Kreu i qeverise Edi Rama ka konfirmuar se askush nga qeveria nuk jep dorëheqjen pas publikimit të database e pagave.

 

Rama tha se skandale të tilla kanë ndodhur edhe në Amerikë dhe nuk e ka kërkuar dhe nuk e ka dhënë njëri dorëheqjen.
Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

 

“Që të jemi shumë të qartë, SHBA-së i dolën në rrugë të gjitha sekretet, nuk di të ketë pasur ndonjë dorëheqje. Kështu që tjetër është kur gjërat ndodhin si rezultat i një dështimi të sistemit ose si rezultat i një vepre sikur ishte rasti i të ndjerit Klodian Rasha dhe komplet tjetër kur gjendemi përpara sulmeve”, tha Rama.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..